//Bądź widoczny w Internecie

Bądź widoczny w Internecie

Dzień dobry,

Szanowni Państwo, opublikowaliśmy pierwszy z trzech poradników w ramach kampanii #bądźwidoczny – NPROFIT dla firm. Jest on w całości poświęcony pozycjonowaniu stron internetowych. Zapraszamy firmy zarejestrowane na terenie Państwa gminy do skorzystania z tej bezpłatnej publikacji, która czytelnie wprowadza w tematykę SEO. Jeżeli takie terminy jak architektura informacji, czy czynniki rankingowe nic nam nie mówią tym bardziej warto po nią sięgnąć.

Następne poradniki poświęcone reklamie w Internecie oraz treści w e-commerce ukażą się kolejno we wrześniu i w grudniu.

Akcja #bądźwidoczny kierowana jest do przedsiębiorców, którzy znaleźli się w kryzysowej sytuacji spowodowanej pandemią koronawirusa i teraz potrzebują wsparcia, rzetelnej wiedzy i porad, bazujących na doświadczeniu praktyków w zakresie pozycjonowania i reklamy w Internecie.

Poradnik jest dostępny bezpłatnie na naszej stronie https://nprofit.net/pl/poradnik-badzwidoczny/.

Dodam, że publikację opracował Kierownik zespołu ds. SEO Adam Suraiya.

Nasza agencja swoje działania opiera na naukowej metodzie SEO. Postanowiliśmy podzielić się wiedzą i doświadczeniem, aby wspólnie uniknąć najgorszego scenariusza – spowolnienia gospodarki, co przełoży się także na  mniejsze wpływy do lokalnych budżetów samorządów. Firmy mogą z sukcesem promować i sprzedawać swoje produkty i usługi online, jednak ważne, aby trafili na rzetelne informacje. Co chwilę korzystamy z wyszukiwarki w komputerze i na urządzaniach mobilnych. Warto wykorzystać tę okazję i pomóc firmom być widocznym również w Internecie.

Premiera poradnika #bądźwidoczny – informacja Agencji NPROFIT