//Internetowa platforma promocyjno-sprzedażowa (tzw. Marketplace) – zaproszenie do współpracy

Internetowa platforma promocyjno-sprzedażowa (tzw. Marketplace) – zaproszenie do współpracy

Szanowni Państwo,

Dolnośląskie Produkty Regionalne sp. z o.o. jest spółką samorządu województwa dolnośląskiego (Urząd Marszałkowski), która ma za zadanie promować dolnośląskie produkty i wspierać rozwój regionalnych producentów. Naszą misją jest rozwój produktów i producentów z Dolnego Śląska.

Informuję, że w ciągu ostatnich kilkunastu tygodniu odbyliśmy szereg spotkań z Producentami branży rolno-spożywczej z Dolnego Śląska i wielu z nich podjęło lub podejmuje z nami współpracę. Nasze
działania są zaplanowane w perspektywie wieloletniej, ale już dzisiaj zaczynamy od najważniejszego zadania jakim jest zaprezentowanie producentów i produktów regionalnych szerokiemu gronu potencjalnych Klientów. W tym celu przygotowaliśmy dla Państwa internetową platformę promocyjno-sprzedażową (w formule Marketplace) –  na której będzie można odszukać informacje o dolnośląskich producentach i ich produktach, dokonywać internetowych zakupów oraz zapoznawać się z informacjami towarzyszącymi tej branży. Odbiorcami będą zarówno Klienci indywidualni jak i biznesowi (m.in. sklepy, restauracje, hotele).

Platforma internetowa zostanie opublikowana wówczas, gdy osiągniemy wymaganą ilość i różnorodność oferowanych produktów regionalnych. Od tego momentu będzie ona promowana i rozwijana. Użytkowanie platformy jest bezpłatne.

W związku z powyższym, zapraszamy wszystkich producentów branży rolno-spożywczej z Dolnego Śląska do uczestnictwa w internetowej platformie, dedykowanej produktom regionalnym i lokalnym.

 

W pierwszym kroku proszę utworzyć konto oraz utworzyć profil Producenta.

Link: https://dolnoslaskieproduktyregionalne.pl/producenci

Po uzupełnieniu kompletu danych identyfikacyjnych oraz profilu Producenta przejdziemy do akceptacji Państwa konta, a następnie umożliwimy dodawanie produktów.

Po realizacji tego etapu proszę czekać na weryfikację z naszej strony. Jeżeli konto będzie kompletne, wówczas otrzymacie Państwo informację o możliwości dodawania produktów. W innym przypadku będziemy się z Państwem kontaktować. Mile widziane wiadomości mailowe od Państwa, informujące o zakończeniu powyższych prac.

Ponadto w załączeniu przesyłamy instrukcje dotyczące użytkowania platformy w podstawowym zakresie (założenie konta i profilu Producenta oraz dodawania produktów).
Dodatkowo zgodnie z Państwa oczekiwaniami przesyłamy poradnik dotyczący przygotowywania zdjęć produktów oraz przykłady opisu profilu Producenta.

01_Rejestracja_i_zakładanie_konta_producenta 02_Logowanie 03. Uzupełnienie_profilu_producenta 04_Dodawanie_produktu Standardy_przygotowywania_zdjęć_produktów - poradnik Uzupełnianie_profilu_producenta_–_przykłady 01_Rejestracja_i_zakładanie_konta_producenta 02_Logowanie 03. Uzupełnienie_profilu_producenta 04_Dodawanie_produktu Standardy_przygotowywania_zdjęć_produktów - poradnik Uzupełnianie_profilu_producenta_–_przykłady

Jeżeli będziecie Państwo potrzebowali pomocy lub w przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny: e-mail: producenci@d-pr.pl , tel.: +48 453 409 403.

Z poważaniem

Karolina Pilarska

Asystentka Zarządu