//Maja Włoszczowska na wojcieszowskich szlakach

Maja Włoszczowska na wojcieszowskich szlakach                                                                                    
        

         4 listopada zostały otwarte szlaki rowerowe w Wojcieszowie. Burmistrz Miasta Wojcieszówzaprosił na imprezę jedną z najlepszych zawodniczek świata w kolarstwie górskim – Maję Włoszczowską, która zgodziła się poprowadzić wyprawę rowerową.

         Mimo zimowej aury (deszcz ze śniegiem) na spotkanie z Mistrzynią przybyła liczna grupa mieszkańców miasta Wojcieszowa, w tym także wielu rowerzystów gotowych do wyprawy. Obecni również byli kolarze z Jeleniej Góry, Złotoryi i Chojnowa.
Organizatorzy zdecydowali się, że ze względu na występujace na trasie ekstremalne warunki, wyprawa ograniczy się do symbolicznego przejazdu fragmentu trasy o długości 3 kilometrów.
         Wszyscy, którzy przybyli na otwarcie szlaków otrzymali okolicznościowy znaczek i folder.Natomiast Maja Włoszczowska przygotowała dla rowerzystów wspaniałą niespodziankę. W wyniku losowania dwie osoby otrzymały koszulki z dedykacją.
          Każdy mógł otrzymać autograf Mistrzyni i porozmawiać z nią. W czasie imprezy jak i po jej zakończeniu rozmawiano o pomyśle zorganizowania w przyszłym roku regionalnych zawodów dla miłośników kolarstwa górskiego.


         A więc na szlak >>>