//NCBR dla Firm wsparcie przedsiębiorców z POIR

NCBR dla Firm wsparcie przedsiębiorców z POIR

badania_rozwoj

Szanowni Państwo, uprzejmie proszę o wsparcie promocji spotkania Narodowego Centrum Badań i Rozwoju (jednostki wykonawczej Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego) pt. NCBR dla Firm – wsparcie przedsiębiorców z POIR, które organizujemy we Wrocławskim Parku Technologicznym 8 listopada 2019 we Wrocławiu.

Spotkanie NCBR dla Firm jest bezpłatne i zapraszamy na nie przedsiębiorców oraz jednostki naukowe.

Będziemy wdzięczni za rozpowszechnienie informacji o możliwości udziału Państwa kanałami. Liczymy na Państwa wsparcie poprzez:

  • (wydrukowanie na biurowej drukarce i) umieszczenie załączonej grafiki na tablicy informacyjnej lub innym widocznym miejscu. Można ją też wykorzystać w onlinie oraz dodać informację o spotkaniu do kalendarza lub aktualności Państwa strony www
  • wysłanie zaproszenia na spotkanie drogą mailową np. w newsletterze do przedsiębiorców lub niezależnym mailingu. Gotowy mailing również załączam do wykorzystania.

Agenda oraz FORMULARZ na stronie https://www.ncbrdlafirm.pl/8-listopada-wroclaw/ Jeśli ktoś od Państwa również chce wziąć udział w spotkaniu to zapraszamy! Prosimy tylko o rejestrację.

Bardzo liczymy, że dzięki działaniom Państwa kanałami, rozpowszechnienie informacji o spotkaniu wśród studentów, wykładowców, przedsiębiorców, będziemy mieli wielu chętnych i zarejestrowanych uczestników.

Będę zobowiązana za informację, jakie działania Państwo podejmą oraz za przesłanie linka do strony gdzie informacje zostały zamieszczone.

Gdyby potrzebowali Państwo dodatkowych materiałów czy informacji to proszę o kontakt, a z ogólnym opisem spotkań i ich celu można poczytać tutaj https://www.ncbrdlafirm.pl/o-ncbr-dla-firm/ – te informacje można też wykorzystać w ew. postach czy informacjach na stronie internetowej.

W imieniu i na zlecenie NCBR:

Judyta Krakowiak

——————————————————–

m.: 533 391 398

j.krakowiak@innova-btl.pl