//Realizowanie działań animacyjnych z wykorzystaniem regionalnego i lokalnego dziedzictwa kulturowego

Realizowanie działań animacyjnych z wykorzystaniem regionalnego i lokalnego dziedzictwa kulturowego

Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego oraz Biuro Programu „Niepodległa” zaprasza na bezpłatne warsztaty nt. „Realizowanie działań animacyjnych z wykorzystaniem regionalnego i lokalnego dziedzictwa kulturowego”, które odbędzie się 13 grudnia 2019 r. w godz. 11:00 – 15:00 w sali konferencyjnej Urzędzie Miejskim w Lubinie (pok. 126, ul. Kilińskiego 10, 59-300 Lubin). Rejestracja od godz. 10:

Warsztaty skierowane są przede wszystkim do pracowników jednostek samorządu terytorialnego, samorządowych instytucji kultury i organizacji pozarządowych oraz wszystkich osób zainteresowanych realizacją projektów animacyjnych. W trakcie warsztatów uczestnicy zapoznają się z definicją działań animacyjnych, poznają narzędzia przydatne przy realizacji projektów dotyczących dziedzictwa, w tym projektów finansowanych z programów dotacyjnych Biura Programu „Niepodległa” oraz zaprojektują własne działania. W załączeniu agenda warsztatów.

Zapraszam do rejestracji poprzez poniższy link:

https://www.nist.gov.pl/edukacja/warsztaty—realizowanie-dzialan-animacyjnych-z-wykorzystaniem-regionalnego-i-lokalnego-dziedzictwa-kulturowego—13-grudnia-2019-r—-lubin,1928.html

W przypadku pytań proszę o bezpośredni kontakt.

Łukasz Barański

Specjalista ds. szkoleń

Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego
Zielona 18, 90-601 Łódź 

tel. +48 510 872 795   

https://www.nist.gov.pl/  | lukasz.baranski@nist.gov.pl

https://e-sluzba.nist.gov.pl/

https://e-szkolenia.nist.gov.pl/

AGENDA_Lubin