//Rekrutacja do dziesiątej edycji Programu Stypendialnego Horyzonty Fundacji EFC i FRS.

Rekrutacja do dziesiątej edycji Programu Stypendialnego Horyzonty Fundacji EFC i FRS.

z przyjemnością informujemy, że niebawem rozpoczynamy rekrutację do dziesiątej edycji Programu Stypendialnego Horyzonty Fundacji EFC i FRS.

Program oferuje szerokie wsparcie uczniom z małych miejscowości oraz rodzin o skromnych dochodach, którzy chcą uczyć się w najciekawszych liceach i technikach w kraju. Promujemy zaangażowanie społeczne, dodajemy odwagi, tworzymy przestrzeń do rozwoju w szkole i poza szkołą.

Od 15 lutego do 31 marca kandydaci mogą wypełniać formularz zgłoszeniowy online na naszej stronie internetowej, www.efc.edu.pl.

Stypendium oferuje pomoc materialną w postaci pokrycia kosztów mieszkania w bursie, nauki w szkole, wyżywienia, czy letnich i zimowych wyjazdów. Nad stypendystami czuwa zespół Fundacji oraz wykwalifikowani koordynatorzy regionalni. Uczestnicy programu są traktowani poważnie i po partnersku, w trudnych sytuacjach nigdy nie są sami. Wspólnie spędzają wakacje i ferie, realizują projekty społeczne oraz biorą udział w warsztatach.

Horyzonty to unikatowe, kilkuletnie doświadczenie, które pomaga młodym ludziom w osiągnięciu równowagi między nauką a rozwojem osobistym i w stawaniu się mądrymi, świadomymi dorosłymi. Będziemy wdzięczni za pomoc w dotarciu do młodzieży z Państwa regionu poprzez opublikowanie komunikatu prasowego, który przesyłamy w załączniku.

W przypadku pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Z poważaniem Zespół EFC

Edukacyjna Fundacja im. prof. Romana Czerneckiego EFC ul. Mokotowska 63/60, 00-533 Warszawa Tel. +48 606 770 955 E-mail: biuro@efc.edu.pl