//Świeradowski Jarmark Bożonarodzeniowy 2020

Świeradowski Jarmark Bożonarodzeniowy 2020


Pociąg do prezentów od serca!

Ze względu na sytuację epidemiczną w tym roku Świeradowski Jarmark Bożonarodzeniowy nie może odbyć się w tradycyjnej formie. Niemniej znaleźliśmy sposób na to, żeby stworzyć dla naszych lokalnych rękodzielników (i nie tylko!) przestrzeń do podzielenia się swoją pasją i jej spektakularnymi efektami. Bajeczne ozdoby, regionalne przetwory, inspirujące usługi, unikalna garderoba, domowe kosmetyki oraz wiele innych produktów czeka na wirtualnych ladach naszych wystawców.

Hasłem promującym akcję MCKAiPG Stacja Kultury w Świeradowie Zdroju jest „Pociąg do prezentów od serca!”. W ten sposób chcielibyśmy zachęcić mieszkańców miasteczka i okolic do zrezygnowania
z zakupów świątecznych w wielkich marketach. Alternatywą są podarunki z naszego wirtualnego jarmarku – wytworzone z pasją i sercem. Cała akcja ma na celu również wsparcie lokalnych rękodzielników, dla których Jarmark jest możliwością do zarobku – tak trudnego w obecnym czasie. Warto również zwrócić uwagę na to, że zakupy na Jarmarku Bożonarodzeniowym online są bezpieczne i nie wymagają wizyty w zatłoczonej galerii handlowej.

Jak zwiedzić nasz jarmark? Wystarczy wejść na stronę Stacji Kultury na Facebooku. W albumie „Jarmark Bożonarodzeniowy 2020 ONLINE” czeka na Państwa ponad setka wystawców! Zapraszamy do odwiedzin i zakupów! Akcja trwa do końca stycznia.

Jesteś twórcą lokalnego rękodzieła albo masz inną ciekawą ofertę, którą chcesz dołączyć
do inicjatywy? Zapraszamy do kontaktu mailowego: kultura@swieradow-zdroj.pl

Joanna Krajewska
Koordynator ds. kreowania wydarzeń kulturalnych i promocji
MCKAiPG „Stacja Kultury” w Świeradowie-Zdroju