//Tajemnica sukcesu Doliny Baryczy – wizyta studyjna 13-14 marca 2023 r.

Tajemnica sukcesu Doliny Baryczy – wizyta studyjna 13-14 marca 2023 r.

Dzień dobry,

w związku z realizacją projektu pn.: „OWES dla subregionu jeleniogórskiego” serdecznie zapraszamy Państwa  do odwiedzenia i poznania tajemnicy sukcesu urokliwej Doliny Baryczy.

Podczas wizyty studyjnej poznamy ciekawą i inspirująca historię działalności Fundacji KOM (Kreatywny Obiekt Multifunkcyjny) w Miliczu https://kom.edu.pl/.

W planie jest również warsztat w terenie oraz panel dyskusyjny z Prezes LGD Partnerstwo dla Doliny Baryczy panią Ingą Ozgą, dotyczący wpływu inicjatyw lokalnych i podmiotów ekonomii społecznej na rozwój gminy, powiatu i całego regionu.

Wydarzenie jest całkowicie bezpłatne i realizowane w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 (współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego).

Warunkiem udziału w wizycie studyjnej jest dostarczenie wypełnionego formularza zgłoszeniowego przesłanego w załączeniu oraz zapoznanie z treścią regulaminu.

Ilość miejsc jest ograniczona. Oferta dostępna jest również dla osób z orzeczoną niepełnosprawnością.

Aby potwierdzić swój udział proszę o kontakt pisemny lub telefoniczny.

OWES zaproszenie wizyta studyjna 13 -14 marca 2023_FORMULARZ REKRUTACYJNY_OWES REGULAMIN REKRUTACJI I UCZESTNICTWA_ŚCIEŻKA POZAFINANSOWA ZAŁĄCZNIK 2_UMOWA SZKOLENIOWO – DORADCZA

W przypadku pytań pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam

Dorota Szyndlar-Szeluk 

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej 

subregion jeleniogórski

  1. Muzealna 9a/2

tel. 781 690 030

e-mail: szyndlar-szeluk@sirr.pl

www.owes.sirr.pl