//W imieniu Stowarzyszenia Kaczawskiego zapraszam Państwa do złożenia wniosku o przyznanie Certyfikatu Geoparku Krainy Wygasłych Wulkanów.

W imieniu Stowarzyszenia Kaczawskiego zapraszam Państwa do złożenia wniosku o przyznanie Certyfikatu Geoparku Krainy Wygasłych Wulkanów.

Wszystkim nam zależy na rozwoju i promocji regionu Krainy Wygasłych Wulkanów.
Wysoka jakość świadczonych usług w branży turystycznej regionu jest kluczem do tego by turyści odwiedzali nas jeszcze chętniej.
 
Certyfikat Geoparku Kraina Wygasłych Wulkanów jest regionalnym certyfikatem przyznawanym podmiotom branży turystycznej. Utworzenie certyfikatu Geoparku Krainy Wygasłych Wulkanów ma na celu promocję i ochronę dziedzictwa przyrodniczo-kulturowego regionu Gór i Pogórza Kaczawskiego, aktywizację lokalnego rynku pracy oraz integrację różnych podmiotów branży turystycznej.
 
Wszystkie szczegóły dotyczące warunków, jakie należy spełnić, aby otrzymać certyfikat zawarto  w regulaminie (załącznik). Proszę o dokładne zapoznanie z regulaminem przed wypełnieniem wniosku aplikacyjnego.
 
Przeprowadzamy właśnie pierwszy nabór wniosków. Zgłoszenie jest proste i odbywa się przez formularz (link poniżej). Wnioskowanie i samo przyznanie certyfikatu nie wiąże się z żadnymi opłatami podczas bieżącego naboru.
Termin składania wniosków mija 1 listopada 2019.
 
Formularz zgłoszeniowy:
 
Więcej informacji i szczegółów: