//Zapraszamy na Kaczawskie Forum Młodzieży – dla powiatów złotoryjskiego i legnickiego

Zapraszamy na Kaczawskie Forum Młodzieży – dla powiatów złotoryjskiego i legnickiego

Szanowni Państwo,

Zarząd Stowarzyszenia „Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie” organizuje Wydarzenie pn. „Kaczawskie Forum Młodzieży”, które odbędzie się w Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Pawła II w Złotoryi (ul. Kolejowa 4, Aula) w dniu 20 września 2022r. (wtorek) w godzinach 10:00 – 14:00.

Wydarzenie to organizujemy pod wspólnym patronatem Starosty Złotoryjskiego – Pana Wiesława Świerczyńskiego oraz Starosty Legnickiego – Pana Adama Babuśki.

W programie:

1. Uroczyste otwarcie Forum

2. Prezentacja Lokalnej Grupy Działania Partnerstwo Kaczawskie oraz celów spotkania

3. Prelekcja „Inicjatywy ukierunkowane na młodzież”

4. Warsztaty edukacyjno-dyskusyjne

Obszar działalności Stowarzyszenia „Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie” obejmuje swoim zasięgiem min. wszystkie gminy z powiatu złotoryjskiego, tj.: Pielgrzymka, Świerzawa, Zagrodno, Złotoryja – gmina wiejska oraz miasta Wojcieszów i Złotoryja oraz powiatu legnickiego: gminy: Krotoszyce, Legnickie Pole i Ruja. W związku z powyższym zależy nam, aby do procesu tworzenia nowej Lokalnej Strategii Rozwoju dla Partnerstwa Kaczawskiego na lata 2023-2027 zaprosić młodzież z naszych gmin, uczącą się min. w szkołach średnich oraz straszą do 25 roku życia – rozesłaliśmy zaproszenia do wszystkich szkół średnich.

Organizacja naszego przedsięwzięcia ma na celu nie tylko zdiagnozowanie potrzeb i problemów młodych ludzi, ale również pokazanie im możliwości zaangażowania się w realizację zaplanowanych przez nich działań.

 

 

z poważaniem
Gabriela Męczyńska
Dyrektor Biura