//Zaproszenie lokalnych producentów na kiermasze w Pałacu Łomnica na Dolnym Śląsku

Zaproszenie lokalnych producentów na kiermasze w Pałacu Łomnica na Dolnym Śląsku

Szanowni Państwo,

reprezentuję Pałac Łomnica w Kotlinie Jeleniogórskiej. Na terenie obiektu, oprócz hotelu i muzeum, znajduje się rozlegly folwark ze sklepami z produktami rękodzieła, piekarnią, restauracją oraz rozległą przestrzenią do organizacji przez cały rok cyklicznych, znanych w całym regionie kiermaszów.

Od prawie dziesięciu lat wystawiają się u nas liczni wystawcy rękodzieła oraz produktów regionalnych z regionu. Cieszymy się bardzo z partnerskiej, przynoszącej korzyści obu stronom korzyści. Nasze kiermasze na stałe wpisane już są w kalendarium imprez regionu Kotliny Jeleniogórskiej, z którą jest ściśle związany.

Zachęceni coraz większą popularnością szeroko reklamowanych kiermaszy łomnickich, chcielibyśmy za pośrednictwem Polskiej Sieci LGD zaprosić producentów rękodzieła oraz produktów regionalnych zrzeszonych w LGD w całej Polsce do udziału w organizowanych w Pałacu Łomnica imprezach. Kalendarz organizowanych przez nas w tym roku imprez znajduje się pod linkiem: https://palac-lomnica.pl/kalendarz-1.php

Najbliższym wydarzeniem są organizowane w dniach 12-13.10. Dożynki&OktoberFEST. W tym roku będzie wiele dodatkowych atrakcji, w tym oprawa muzyczna w wykonaniu znanej grupy Chudoba. Ta impreza cieszy się szczególnie dużym zainteresowaniem. Serdecznie zapraszamy wystawców do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. W załączeniu przesyłam kartę zgłoszeniową zawierającą szczegóły uczestnictwa.

Przy okazji chciałam zaprosić chętne Lokalne Grupy Działania do wizyty studyjnej w Pałacu Łomnica. Chętnie zapoznamy Państwa z naszym obiektem, który jest dobrym przykładem współpracy z regionem Karkonoszy.

W razie dodatkowych pytań pozostaję do dyspozycji.

pozdrawiam

Gabriela Duma

Kierownik Marketingu

Tel. 797 661 735

Karta zgłoszenia