//VIII Edycja Konkursu „zDolne NGO”

VIII Edycja Konkursu „zDolne NGO”

VIII Edycja Konkursu „zDolne NGO” dla najlepszej dolnośląskiej organizacji pozarządowej prowadzącej działania na rzecz aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami oraz aktywizacji społecznej osób z niepełnosprawnościami

Członek Zarządu Województwa Dolnośląskiego pan Marcin Krzyżanowski ma zaszczyt ogłosić VIII Edycję Konkursu „zDolne NGO” dla najlepszej dolnośląskiej organizacji pozarządowej prowadzącej działania na rzecz aktywizacji zawodowej i aktywizacji społecznej osób z niepełnosprawnościami.

Jak co roku, celem konkursu jest wyróżnienie i nagrodzenie najlepszych organizacji pozarządowych z terenu Dolnego Śląska, działających w różnych obszarach. W tym roku będą to dwa obszary – (nagrody będą przyznawane w dwóch kategoriach).

Pierwsza kategoria: organizacje pozarządowe działające na rzecz aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami oraz druga kategoria: organizacje pozarządowe działające na rzecz aktywizacji społecznej osób z niepełnosprawnościami.    

Sławomir Wójcik
Wydział Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego
Dział Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi
Departament Spraw Społecznych
Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego
tel. 071/ 770-40-76, fax 071/ 770-41-35
siedziba Wydziału
Walońska  3-5  VII p. , pok. nr 702 b
50-413 Wrocław
Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego
Wybrzeże J. Słowackiego 12-14, 50-411 Wrocław

http://www.dolnyslask.pl

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY UCZESTNICTWA W VIII EDYCJI KONKURSU „zDOLNE  NGO” – aktywizacja społeczna osób z niepełnosprawnościami

Formularz_zgloszeniowy_VIII_edycja_zDOLNE_NGO aktywizacja zawodowa

Informacja o konkursie

Regulamin